Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19

Denizli Keysan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Denizli Keysan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel eğitim ihtiyacı olan bireylere destek olmak için eğitim sunmaktadır.

MEB’e bağlı olarak özel eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerini sürdürmektedir. Keysan Dil Konuşma Terapisi Merkezi, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sağlar.

Denizli’deki Keysan Özel Eğitim Merkezinde, eğitmenler, diğer kurumlarda olduğu gibi; öğrencilerin potansiyelini keşfetmelerine rehberlik eder. Denizli Keysan rehabilitasyon merkezinde, özel eğitim, konuşma güçlüğü,öğrenme güçlüğü, dil konuşma terapisi gibi alanlarda devlet destekli ücretsiz eğitim sunulur.

Denizli Keysan Özel Eğitim Merkezi, ailelerle yakın işbirliği içinde çalışarak, evde ve okulda destekleyici bir ortam oluşturur. Denizli Keysan Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini keşfetmesine ve başarıyla ilerlemesine fırsat tanır. Denizli Keysan Konuşma bozuklukları merkezi, bireylerin güçlü yönlerini keşfetmelerine ve yaşadıkları problemleri çözmelerine yardımcı olur.

Denizli Keysan Özel Eğitim,Dil ve Konuşma Merkezi, öğrencilere destekleyici bir eğitim sunar.

Denizli’deki Keysan Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini çıkarmasına yardımcı olur. Denizli Keysan Özel Rehabilitasyon Merkezi, bireylerin yaşamlarında eksik oldukları alanlardaki gelişimini destekler.

Denizli Keysan Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, her öğrencinin kendine güvenini artırarak başarılı olmalarını sağlamaya çalışır. Denizli Keysan Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi, her bir öğrenciye diğer kurumlarda olduğu gibi ilgi ve destek sunar.

Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19