Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19

Denizli Yüksek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Denizli Yüksek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel eğitim ihtiyacı olan bireylere destek olmak için eğitim sunmaktadır.

MEB’e bağlı olarak özel eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerini sürdürmektedir. Yüksek Dil Konuşma Terapisi Merkezi, her bir öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sağlar.

Denizli’deki Yüksek Özel Eğitim Merkezinde, eğitmenler, diğer kurumlarda olduğu gibi; öğrencilerin potansiyelini keşfetmelerine rehberlik eder. Denizli Yüksek rehabilitasyon merkezinde, özel eğitim, konuşma güçlüğü,öğrenme güçlüğü, dil konuşma terapisi gibi alanlarda devlet destekli ücretsiz eğitim sunulur.

Denizli Yüksek Özel Eğitim Merkezi, ailelerle yakın işbirliği içinde çalışarak, evde ve okulda destekleyici bir ortam oluşturur. Denizli Yüksek Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini keşfetmesine ve başarıyla ilerlemesine fırsat tanır. Denizli Yüksek Konuşma bozuklukları merkezi, bireylerin güçlü yönlerini keşfetmelerine ve yaşadıkları problemleri çözmelerine yardımcı olur.

Denizli Yüksek Özel Eğitim,Dil ve Konuşma Merkezi, öğrencilere destekleyici bir eğitim sunar.

Denizli’deki Yüksek Özel Eğitim Merkezi, her bireyin potansiyelini çıkarmasına yardımcı olur. Denizli Yüksek Özel Rehabilitasyon Merkezi, bireylerin yaşamlarında eksik oldukları alanlardaki gelişimini destekler.

Denizli Yüksek Özel Eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, her öğrencinin kendine güvenini artırarak başarılı olmalarını sağlamaya çalışır. Denizli Yüksek Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi, her bir öğrenciye diğer kurumlarda olduğu gibi ilgi ve destek sunar.

Detaylı bilgi için

0 531 860 02 19